Liity yhteistyökumppaniemme joukkoon ja näyt hyvän asian yhteydessä.

Kysy lisää vaihtoehdoista 

Yritysneuvottelija
Mauri Esko
p. 0500 929 064
mauri.esko@valepa.fi

Pääyhteistyökumppanit

Alueviesti ja Iskelmä Sastamala alueviesti.fi
FinnPelti www.finnpelti.fi
Levorannan Autoliike www.levoranta.fi
Lounea lounea.fi
OP Sastamala www.op.fi
IdeaXi mainostoimisto www.ideaxi.fi
Partnos Oy
Pohjola Terveys www.pohjolaterveys.fi
Royal Kalusteet www.royalkalusteet.fi
Sastamalan Kaupunki www.sastamala.fi
Satahenkilöstö www.satahe.fi
Stanno www.stannofinland.fi
Teknikum Oy www.teknikum.com
Telilän Sähkötyö Oy www.telila.fi
Thermisol Oy www.thermisol.fi
Kalaneuvos Oy www.kalaneuvos.fi
Vammaspaino Oy www.vammaspaino.com
Vercon Oy www.verto.fi
Vexve Oy www.vexve.com

Kultakumppanit

Matima Oy
Kirami Oy www.kirami.fi
Heinon Leipomo Oy www.heinonleipomo.com
Herkkujuustola www.herkkujuustola.fi
Sastamalan Lämpö Oy www.sastamalanlampo.fi
Lojer Oy www.lojer.com
LähiTapiola Pirkanmaa www.lahitapiola.fi
Huittisten Säästöpankki www.saastopankki.fi
Pyymäen Leipomo www.pyymaenleipomo.fi
Raumaster Oy www.raumaster.fi
Pohjola Rakennus Häme www.pohjolarakennus.fi
Lihajaloste Korpela Oy www.korpela.fi
Tyrvään Pappila www.tyrvaanpappila.fi
YIT Kalusto Oy

Hopeakumppanit

Apteekki Sastamala www.hopunapteekki.fi
FinCap www.fincap.fi
Finnpark Oy www.finnpark.fi
Grillikioski Marenki
Huittisten Ryhmärakentajat www.ryhmarakentajat.fi
Hämeen Laaturemontti www.laaturemontti.fi
Infra Kiri Oy www.kiri-oy.fi
Ellivuori Resort www.ellivuoriresort.fi
Katsasta, Sastamala katsasta.fi
Kiskokabinetti www.kiskokabinetti.net
Kuljetusliike Finska www.finska.net
Loimi-Hämeen Jätehuolto Oy www.lhj.fi
LVI Tamminen lvi-www.tamminen.fi
Länsi-Suomen Metsätilat www.metsatilat.fi/lansisuomi
OP Tampere uusi.op.fi//web/op-tampere
OP Vakuutus Oy www.pohjola.fi
Yrityspalvelu Plaania www.plaania.fi
Rantasipi Eden www.rantasipi.fi
SP Kuljetus ja Kone Oy  www.spkuljetusjakone.fi
Tupahoiva https://www.tupahoiva.com
Turrinstal Oy www.turrinstal.fi
Tyrvään Sanomat / Alma Media www.tyrvaansanomat.fi
Enset Oy www.enset.fi
Vammalan Hyötykeräys www.hyotykerays.fi
Vammalan Palveluliikenne www.palveluliikenne.fi
Vammalan 1. Apteekki www.vammalanapteekki.fi
Vammassijoitus

Pronssikumppanit

Glfbalata www.golfbalata.fi
Henkilöstöpalvelu Pirttikoski Oy / VMP www.vmp.fi
Junttilan Tila https://www.junttilantila.fi
K-Supermarket Torikeskus www.k-supermarket.fi/kaupat/torikeskus
Kultajousi www.kultajousi.fi
Kunnon Startti www.kunnonstartti.fi
Maanrakennus Torpo www.metsalaurila.fi
Opari Ky  www.opari.fi
Raceman www.raceman.fi
Silkkeri www.silkkeri.fi
Sydänkaluste www.sydankaluste.fi
Taksi Kannisto www.kannistontaksit.fi
Tampereen sähkölaitos www.sahkolaitos.fi
Tilausliikenne Pekka Palmgren Oy www.pekkapalmgren.fi
Tyrvään Konttorikone Oy www.tyrvaankonttorikone.fi
Vammalan Saluuna saluuna.palvelut.alueviesti.fi
Veikon kone www.veikonkone.fi
Walter´s pub www.walters.fi
Äetsän Jätehuolto www.aetsanymparistohuolto.fi

 

Pääyhteistyökumppanit