Liity yhteistyökumppaniemme joukkoon ja näyt hyvän asian yhteydessä.

Kysy lisää vaihtoehdoista 

Yritysneuvottelija
Mauri Esko
p. 0500 929 064
mauri.esko@valepa.fi

Pääyhteistyökumppanit

Alueviesti ja Iskelmä Sastamala alueviesti.fi
FinnPelti www.finnpelti.fi
Levorannan Autoliike www.levoranta.fi
Lounea lounea.fi
Elintarviketukku Rikainen www.rikainen.com
OP Sastamala www.op.fi
IdeaXi mainostoimisto www.ideaxi.fi
Partnos Oy
Pohjola Sairaala www.pohjolasairaala.fi
Royal Kalusteet www.royalkalusteet.fi
Sastamalan Kaupunki www.sastamala.fi
Sataservice Oy www.sataservice.com
Stanno www.stannofinland.fi
Teknikum Oy www.teknikum.com
Thermisol Oy www.thermisol.fi
Kalaneuvos Oy www.kalaneuvos.fi
Vammaspaino Oy www.vammaspaino.com
Vercon Oy www.verto.fi
Vexve Oy www.vexve.com

Kultakumppanit

Matima Oy
Kirami Oy www.kirami.fi
Heinon Leipomo Oy www.heinonleipomo.com
Herkkujuustola www.herkkujuustola.fi
Sastamalan Lämpö Oy www.sastamalanlampo.fi
Turrinstal Oy www.turrinstal.fi
Lojer Oy www.lojer.com
LVI-Tamminen www.lvi-tamminen.fi
LähiTapiola Pirkanmaa www.lahitapiola.fi
Huittisten Säästöpankki www.saastopankki.fi
Maa-ja Vesirakennus Kiri Oy www.kiri-oy.fi
Majava Group Oy www.majava.fi
Pyymäen Leipomo www.pyymaenleipomo.fi

Hopeakumppanit

Apteekki Sastamala www.hopunapteekki.fi
Grillikioski Marenki
Huittisten Ryhmärakentajat www.ryhmarakentajat.fi
Hämeen Kattomiehet Oy www.kattomiehet.fi
Hämeen Laaturemontti www.laaturemontti.fi
Ellivuori Resort www.ellivuoriresort.fi
Katsasta, Sastamala katsasta.fi
Kirami www.kirami.fi
Kuljetusliike Finska www.finska.net
Loimi-Hämeen Jätehuolto Oy www.lhj.fi
Länsi-Suomen Metsätilat www.metsatilat.fi/lansisuomi
NH-Koneistus Oy www.nh-koneistus.fi
OP Vakuutus Oy www.pohjola.fi
Pohjola Rakennus Häme www.pohjolarak.fi
Rantasipi Eden www.rantasipi.fi
Raumaster Oy www.raumaster.fi
Raceman www.raceman.fi
SP Kuljetus ja Kone Oy  www.spkuljetusjakone.fi
Tupahoiva https://www.tupahoiva.com
Tyrvään Sanomat / Alma Media www.tyrvaansanomat.fi
Enset Oy www.enset.fi
Vammalan Hyötykeräys www.hyotykerays.fi
Vammalan Palveluliikenne www.palveluliikenne.fi
Vammalan 1. Apteekki www.vammalanapteekki.fi
Vammassijoitus
YIT Kalusto Oy

Pronssikumppanit

Glfbalata www.golfbalata.fi
Henkilöstöpalvelu Pirttikoski Oy / VMP www.vmp.fi
Huittisten Keila-ja pelihalli www.huittistenkeilahalli.fi
Junttilan Tila https://www.junttilantila.fi
K-Supermarket Torikeskus www.k-supermarket.fi/kaupat/torikeskus
Kunnon Startti www.kunnonstartti.fi
Lihajaloste Korpela Oy www.korpela.fi
Mainosteippi www.mainosteippi.fi
Nordea www.nordea.fi
Oivapaja www.oivapaja.fi
Opari Ky  www.opari.fi
Pirkanmaan Osuuskauppa www.s-kanava.fi/pirkanmaa
Rautia Sastamala www.rautia.fi/kaupat/vammala
Sarkosen matkailutila www.mieliaitta.fi
Silkkeri www.silkkeri.fi
Taksi Kannisto www.kannistontaksit.fi
Teknos Oy www.teknos.fi
Telilän Sähkötyö www.telila.fi/ts/fi
Tilausliikenne Pekka Palmgren Oy:https://www.pekka.palmgren.fi
Tyrvään Apteekki www.hopunapteekki.fi
Tyrvään Konttorikone Oy www.tyrvaankonttorikone.fi
Vammalan Saluuna saluuna.palvelut.alueviesti.fi
Vammalan Siivoushuolto www.siivoushuolto.net
Walter´s pub www.walters.fi
Äetsän Jätehuolto www.aetsanymparistohuolto.fi

 

Pääyhteistyökumppanit