Liity yhteistyökumppaniemme joukkoon ja näyt hyvän asian yhteydessä.

Kysy lisää vaihtoehdoista 

Yritysneuvottelija
Mauri Esko
p. 0500 929 064
mauri.esko@valepa.fi

Pääyhteistyökumppanit

Alueviesti ja Iskelmä Sastamala alueviesti.fi
FinnPelti www.finnpelti.fi
Levorannan Autoliike www.levoranta.fi
Lounea lounea.fi
Neon Sport www.neonsport.fi
OP Sastamala www.op.fi
Partnos Oy
Peimet Oy www.peimet.fi
Pohjola Sairaala www.pohjolasairaala.fi
Royal Kalusteet www.royalkalusteet.fi
Sastamalan Kaupunki www.sastamala.fi
Sataservice Oy www.sataservice.com
Stanno www.stannofinland.fi
Teho Sport tehosport.fi
Thermisol Oy www.thermisol.fi
V.Hukkanen Oy www.kalaneuvos.fi
Vammaspaino Oy www.vammaspaino.com
Vercon Oy www.verto.fi
Vexve Oy www.vexve.com

Kultakumppanit

Elintarviketukku Rikainen www.rikainen.com
Ellivuori Resort www.ellivuoriresort.fi
Heinon Leipomo Oy www.heinonleipomo.com
Hämeen Laaturemontti www.laaturemontti.fi
Lojer Oy www.lojer.com
LVI-Tamminen www.lvi-tamminen.fi
LähiTapiola Pirkanmaa www.lahitapiola.fi
Maa-ja Vesirakennus Kiri Oy www.kiri-oy.fi
Majava Group Oy www.majava.fi
Pyymäen Leipomo www.pyymaenleipomo.fi
Vammassijoitus

Hopeakumppanit

Huittisten Säästöpankki www.saastopankki.fi
Hämeen Kattomiehet Oy www.kattomiehet.fi
Katsasta, Sastamala katsasta.fi
Kirami www.kirami.fi
Matima Oy
OP Vakuutus Oy www.pohjola.fi
Pohjola Rakennus Häme www.pohjolarak.fi
Rantasipi Eden www.rantasipi.fi
Raumaster Oy www.raumaster.fi
SP Kuljetus ja Kone Oy  www.spkuljetusjakone.fi
Sastamalan Lämpö www.sastamalanlampo.fi
Teknikum Oy www.teknikum.com
Turrinstal www.turrinstal.fi
Tyrvään apteekki www.hopunapteekki.fi
Tyrvään Sanomat / Alma Media www.tyrvaansanomat.fi
Vammalan Autosähkö www.vammalanautosahko.fi
Vammalan Hyötykeräys www.hyotykerays.fi
Vammalan Palveluliikenne www.palveluliikenne.fi
YIT Kalusto Oy

Pronssikumppanit

Enset Oy www.enset.fi
Golfbalata www.golfbalata.fi
Grano www.grano.fi
Grillikioski Marenki
Henkilöstöpalvelu Pirttikoski Oy / VMP www.vmp.fi
Herkkujuustola www.herkkujuustola.fi
Hopun Apteekki www.hopunapteekki.fi
Huittisten Keila-ja pelihalli www.huittistenkeilahalli.fi
Huittisten Ryhmärakentajat www.ryhmarakentajat.fi
Impolan Kasvitila www.kaarloimpola.fi
K-Supermarket Torikeskus www.k-supermarket.fi/kaupat/torikeskus
Kuljetusliike Finska www.finska.net
Kulta- ja kelloliike Merja www.kultamerja.fi
Kunnon Startti www.kunnonstartti.fi
Lihajaloste Korpela Oy www.korpela.fi
Loimi-Hämeen Jätehuolto Oy www.lhj.fi
Länsi-Suomen Metsätilat www.metsatilat.fi/lansisuomi
Mainosteippi www.mainosteippi.fi
NH-Koneistus Oy www.nh-koneistus.fi
Nordea www.nordea.fi
Oivapaja www.oivapaja.fi
Opari Ky  www.opari.fi
Pirkanmaan Osuuskauppa www.s-kanava.fi/pirkanmaa
Raceman www.raceman.fi
Rautia Sastamala www.rautia.fi/kaupat/vammala
Riikonen Group www.tampereenkonepajat.com/fi/konserni/riikonen+group+oy
Sarkosen matkailutila www.mieliaitta.fi
Silkkeri www.silkkeri.fi
Taksi Kannisto www.kannistontaksit.fi
Teknos Oy www.teknos.fi
Telilän Sähkötyö www.telila.fi/ts/fi
Tyrvään Konttorikone Oy www.tyrvaankonttorikone.fi
Vammalan Saluuna saluuna.palvelut.alueviesti.fi
Vammalan Siivoushuolto www.siivoushuolto.net
Walter´s pub www.walters.fi
Äetsän Jätehuolto www.aetsanymparistohuolto.fi

Pääyhteistyökumppanit | Kaikki kumppanit >